Serwisant - technik systemów przeciwpożarowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Miraf Group
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Firma MIRAF została założona w 1996 roku. Działa na rynku ogólnopolskim w zakresie systemów bezpieczeństwa pożarowego w obiektach produkcyjnych oraz użyteczności publicznej (biura, hotel, urzędy).
Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie systemów zabezpieczenia elektronicznego, zasób wiedzy oraz najwyższą jakość usług oferowanych na rynku.
Profesjonalizm naszych usług potwierdzony jest przez przyznane liczne certyfikaty oraz listy referencyjne od naszych kontrahentów.
Od blisko 25 lat świadczone usługi przez naszą firmę powodują powiększenie się liczby naszych zadowolonych Klientów.
Świadczymy usługi z zakresu projektowania, montażu i uruchamiania systemów bezpieczeństwa.
Szukamy techników, którzy wzmocnią nasze szeregi i będą godnie reprezentowali naszą firmę.
Twój zakres obowiązków
- Konserwacja instalacji teletechnicznych, w tym SSP, DSO, KD, CCTV,
- Naprawa i serwis na wezwanie Klienta systemów zabezpieczeń,
- Montaż i modernizacja systemów bezpieczeństwa.
Nasze wymagania
- Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzchownych prac,
- Punktualność,
- Współpraca z całą załogą,
- Prawo jazdy kat. B,
- Dyspozycyjność,
- Kultura osobista,
- Mile widziane uprawnienia SEP oraz doświadczenie.
To oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
- Niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon komórkowy, laptop, samochód,
- Możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych,
- Ubezpieczenia grupowe na życie

  • Praca Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584