Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Praca.pl
5. 9. 2024

Zakres obowiązków:

  • Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych
  • Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń
  • Usuwanie awarii oraz usterek

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji klimatyzacyjnych
  • Umiejętność obsługi narzędzi

Mile widziane:

  • Wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny dla firm
  • Karta Multisport
  • Kursy i szkolenia
  • Zdobycie uprawnień

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Piaseczno
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Piaseczno
  • Technik Piaseczno
  • Serwisant Piaseczno
  • Technik elektryk Piaseczno
  • Technik elektronik Piaseczno
  • Technik handlowiec Piaseczno
  • Technik mechanik Piaseczno
  • Technik weterynarii Piaseczno
  • Technik ekonomista Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544