SERWISANT SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-700 Wróżewy, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
Itecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
11. 4. 2024
od 6 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, obsługa elektronarzędzi, mile widziana podstawowa znajomość systemów zabezpieczeń technicznych (SSWiN, CCTV, SAP, KD), mile widziana podstawowa znajomość instalacji niskoprądowych
Zakres obowiązków: serwis/montaż/ konserwacja systemów alarmowych, monitoringu, PPOŻ oraz kontroli dostępu
umowa na okres próbny 3 m-ce

Inne wymagania
mile widziana podstawowa znajomość instalacji niskoprądowych
mile widziana podstawowa znajomość systemów zabezpieczeń technicznych (SSWiN, CCTV, SAP, KD)
mile widziane doświadczenie zawodowe

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Krotoszyn
  • Serwisant Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448