Serwisant systemów teletechnicznych SSWiN, CCTV, KD, SAP
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Magda
2. 8. 2024

Firma świadcząca usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów zatrudni pracownika na stanowisko:
Serwisant systemów teletechnicznych SSWiN, CCTV, KD, SAP/Pracownik wsparcia technicznego
Wynagrodzenie: od 8300 zł brutto/miesiąc + system premiowy i stażowy
Miejsce pracy: Wrocław + wyjazdy delegacyjne
Zadania:
• Wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanych z montażem systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych),
• Montaż i serwisowanie urządzeń elektronicznych,
• Uruchomienie i konserwacja systemów ochrony,
• Próby, testy i pomiary.
Wymagania:
• Wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne, ewentualnie zamiennie doświadczenie zawodowe w montażu, uruchamianiu lub serwisowaniu systemów SSWiN, CCTV, SSP, SKD,
• Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie Polski w tygodniu - na weekend zawsze powrót,
• Prawo jazdy kat. B,
• Chęć podnoszenia kwalifikacji.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia w raz z systemem premiowym i stażowym,
• Wyjazdy służbowe za dodatkowym wynagrodzeniem,
• Kursy, szkolenia, program socjalny, MultiSport,
• Ubezpieczenie zdrowotne.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "SERWISANT" - oddzwonię!

  • Praca Wrocław
  • Serwisant Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567