Serwisant Systemów Klimatyzacyjnych i chłodniczych (K/M)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SPIE Building Solutions Sp. z o.o.
29. 3. 2024

SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 900 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 10,2 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń/systemów i instalacji: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa;
  • wykonywanie: konserwacji, napraw, montaży, modernizacji/wymian urządzeń klimatyzacyjnych;
  • tworzenie raportów z przeprowadzonych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, szczególnie o profilu sanitarnym (związane z klimatyzacją, wentylacją, chłodnictwem);
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń HVAC;
  • uprawnienia F-Gaz;
  • prawo jazdy kat B;
  • chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • cechy takie jak: samodzielność, odpowiedzialność, efektywna organizacja czasu i pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.

  • Praca Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714