Serwisant/Serwisantka urządzeń elektronicznych
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w branży elektronicznej, poszukujemy pracowników na stanowisko serwisanta/serwisantki.

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczego
  • wynagrodzenie 4500 zł brutto

Zadania:

  • renowacje małych urządzeń elektronicznych
  • prace kosmetyczne i wykończeniowe na produkcie
  • pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • zdolności manualne
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj już teraz i stań się częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Serwisant Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132