Serwisant Rowerowy z Doświadczeniem w Rowerach Elektrycznych
  • Karpacz
Karpacz, Karpacz, dolnośląskie, Polska
REGESS
28. 8. 2024

Poszukiwany Serwisant Rowerowy z Doświadczeniem w Rowerach ElektrycznychJesteśmy dynamiczną firmą z branży rowerowej, poszukującą zaangażowanego serwisanta do naszego zespołu. Jeżeli masz pasję do rowerów, w szczególności elektrycznych, i chcesz pracować w przyjaznej atmosferze – to ogłoszenie jest dla Ciebie!Dlaczego warto do nas dołączyć?•Pracujemy w środowisku, które promuje zdrowy i aktywny styl życia•Nasz zespół składa się z młodych pasjonatów rowerowych, co tworzy wyjątkową atmosferę pracy

Obowiązki

  • •Diagnozowanie i naprawa rowerów tradycyjnych oraz elektrycznych
  • •Przeprowadzanie przeglądów okresowych i gwarancyjnych
  • •Przygotowywanie rowerów do sprzedaży
  • •Doradztwo techniczne i wsparcie klientów
  • •Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • •Utrzymywanie porządku w serwisie
  • •Przyjmowanie paczek i dodawanie ich do magazynu

Wymagania

  • •Doświadczenie w serwisowaniu rowerów, w tym elektrycznych (warunek konieczny)
  • •Wiedza na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach
  • •Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek technicznych
  • •Pasja do rowerów i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • •Komunikatywność i zorientowanie na klienta
  • •Sumienność i dokładność
  • •Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • •Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • •Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • •System premiowy oraz zniżki na firmowe produkty

  • Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV
  • tel. 513 491 308

  • Praca Karpacz
  • Serwisant Karpacz
  • Karpacz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567