Serwisant Rowerów Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Media Expert
11. 10. 2024

Szukasz pracy, w której połączysz pasję do rowerów z praktycznymi umiejętnościami technicznymi? Lubisz pracę manualną, dbasz o detale i chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży rowerowej? To jest oferta dla Ciebie! Poszukujemy: Serwisanta Rowerów w Media Expert!
Zapewnimy Ci:
- umowę o pracę
- system premiowy
- rozwój zawodowy
- wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
- zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- dofinansowanie do karty Multisport
- dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
Twoje zadania:
- montaż oraz wstępna regulacja rowerów przed wysyłką do klienta
- montaż akcesoriów rowerowych
- kompletacja towaru i przygotowanie go do transportu
- kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego
- zapewnienie prawidłowego ulokowania towaru w magazynie
- praca ze skanerem
- prace administracyjne na HUB
- inne czynności magazynowe
Od Ciebie oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- znajomości budowy rowerów
- umiejętności montażu oraz regulacji rowerów
- zaangażowania w powierzone obowiązki odpowiedzialności
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Gdańsk
  • Serwisant gdański
  • Serwisant Gdańsk
  • Serwisant Pruszcz Gdański
  • Serwisant Nowy Dwór Gdański
  • Serwisant Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690