Serwisant - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego Serwisanta urządzeń chłodniczych, w szczególności chillerów i agregatów, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwisowanie i konserwację urządzeń chłodniczych na obiektach przemysłowych i instytucjonalnych, takich jak szkoły, szpitale, czy instytucje publiczne.

SerwisantMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Uruchamianie, obsługa i serwisowanie urządzeń chłodniczych na obiektach klientów.
  • Identyfikowanie i naprawa usterek w urządzeniach chłodniczych.
  • Wykonywanie planowanych i nieplanowanych konserwacji oraz modernizacji.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu i klientami.
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy i zarządzanie dokumentacją.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń chłodniczych, w tym chillerów/agregatów.
  • Wykształcenie techniczne, preferowane w zakresie HVAC.
  • Uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń oraz uprawnienia F-gaz.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (czytanie dokumentacji technicznej).
  • Gotowość do codziennych tras samochodowych.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20 kW.
  • Wiedza w zakresie automatyki oraz umiejętność lutowania twardego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Samochód służbowy do celów prywatnych.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę MultiSport.
  • Program wsparcia pracowników oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Premie zależne od wyników pracy.

  • Praca Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588