Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Elis Textile Service Sp. z o.o.
3. 9. 2024

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twoje zadania

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą odzieży,
  • Prowadzenie bieżącej komunikacji ze współpracownikami w ELIS.

Nasze oczekiwania

  • Pozytywnego nastawienia,
  • Zaangażowania,
  • Sprawności manualnej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę dodatkową w poniedziałki godz. 6.30 – 11.30, wtorki godz. 7:00-12:00, czwartki godz. 7:00-14:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Szkolenia wdrożeniowe.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Obsługa hotelowa Rzeszów
  • Obsługa gastronomii Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Serwisant Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536