Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, śląskie, Polska
Elis Textile Service Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Nasza działalność opiera się na gospodarce o zamkniętym obiegu. Zapewniamy naszym Klientom możliwość korzystania z wielu produktów na zasadzie wynajmu, eliminując konieczność ich kupowania.

Zatrudniamy blisko 55 000 pracowników. Jesteśmy obecni w 29 krajach na całym świecie. W Polsce od ponad 25 lat, każdego dnia dostarczamy oraz serwisujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe, urządzenia higieniczne, akcesoria do stref Cleanroom oraz inne produkty z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości, zapewniając komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twoje zadania

  • Układanie odzieży w szafkach u klienta, dbając o estetykę i porządek,
  • Segregowanie odzieży przeznaczonej do prania oraz przygotowanie jej do transportu.

Nasze oczekiwania

  • Dostępność raz w tygodniu - czwartek,
  • Mile widziane: podstawowa znajomość komputera.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w firmie, która jest na rynku od 25 lat,
  • Szkolenia wdrożeniowe.

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. obsługi klienta Jastrzębie-Zdrój
  • Tajemniczy klient Jastrzębie-Zdrój
  • Obsługa hotelowa Jastrzębie-Zdrój
  • Obsługa gastronomii Jastrzębie-Zdrój
  • Kierownik działu personalnego Jastrzębie-Zdrój
  • Serwisant Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik produkcji Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik fizyczny Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik biurowy Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik ochrony Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662