Serwisant okien PCV
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
XBOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 10. 2024

Opis Firma XbooM Sp.z o.o. szuka osoby na stanowisko serwisanta okien PCV i drzwi, również do przyuczenia. Praca polega na serwisie okien i drzwi u klientów indywidualnych oraz firmowych.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała i okolice
Obowiązki:
Serwis okien
Przestrzeganie zasad BHP
Utrzymanie porządku na miejscu pracy
Wymagania:
Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności
Prawo jazdy kat. B
Rzetelność i punktualność
Oferujemy:
Różne formy zatrudnienia - umowa zlecenia, samozatrudnienie
Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności
Szkolenie i przyuczenie do zawodu
Niezbędne narzędzia i odzież roboczą
Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w sobotę
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 603218424 lub +48 517464279
Prosimy o dodanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)".

  • Praca Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662