Serwisant Naczep i Podestów Załadowczych
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i serwis naczep.
  • Diagnostyka techniczna.
  • Przeglądy i naprawy podestów załadowczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Prawo jazdy B.
  • Gotowość do pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w renomowanym serwisie z możliwością rozwoju i awansu.
  • Opiekę doświadczonych mentorów i szkolenia wdrożeniowe.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z bonusami.
  • Nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy.
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów.
  • Dodatkowe benefity: opieka zdrowotna, ubezpieczenie życiowe, fundusz socjalny i pakiety sportowe.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Serwisant Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157