Serwisant - Monter - okien, bram, drzwi - od zaraz!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży stolarki otworowej w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Serwisant/Monter bram, okien i drzwi

Lokalizacja: Powiat poznański i okolice

Zadania:

  • Montaż i serwis bram, okien, drzwi oraz systemów automatyki,
  • Realizacja zleceń serwisowych i gwarancyjnych,
  • Diagnozowanie usterek i przeprowadzanie napraw.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy na wysokościach (powyżej 3,5 m),
  • Sumienność, punktualność i dyspozycyjność.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B – do wyboru,
  • Pracę w stałych godzinach (8:00-16:00),
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe PZU i prywatną opiekę medyczną,
  • Premie uzależnione od wyników i zaangażowania.

  • Praca Poznań
  • Monter Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567