Serwisant/Monter bram, okien, drzwi - bez delegacji
  • Janikowo
Janikowo, Janikowo, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Janikowo
Pracodawca
Dodano
10.09.2024
Numer referencyjny
8998_7242

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży stolarki otworowej w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Serwisant/Monter bram, okien i drzwi

Lokalizacja: Powiat poznański i okolice

Zadania:

  • Montaż i serwis bram, okien, drzwi oraz systemów automatyki,
  • Realizacja zleceń serwisowych i gwarancyjnych,
  • Diagnozowanie usterek i przeprowadzanie napraw.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy na wysokościach (powyżej 3,5 m),
  • Sumienność, punktualność i dyspozycyjność.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B - do wyboru,
  • Pracę w stałych godzinach (8:00-16:00),
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe PZU i prywatną opiekę medyczną,
  • Premie uzależnione od wyników i zaangażowania.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod numerem 537 504 404 - Karolina. Nie mogę odebrać? Wyślij SMS o treści "Serwisant", a oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Janikowo
  • Monter Janikowo
  • Serwisant Janikowo
  • Janikowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584