Serwisant/mechanik pralek, tygodniówka 500-600€ netto
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
APN Agencja Pracy
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Szukamy osób z doświadczeniem technicznym do wzmocnienia zespołu. Firma z branży recyklingowej, zajmuje się naprawą pralek, dając im tym samym drugie życie.

Jesteś majsterkowiczem, który potrafi wykryć i naprawić usterkę w maszynie/urządzeniu/samochodzie? Jeśli tak, to ta oferta pracy może być dla Ciebie idealna.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracach technicznych
  • znajomość zagadnień technicznych
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego

OFERUJEMY:
  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  • holenderskie ubezpieczenie,
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • opiekę koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678