Serwisant maszyn czyszczących
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Claro
8. 5. 2024

Prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych systemów utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży, poszukuje zaangażowanych i ambitnych kandydatów na stanowisko:
SERWISANT MASZYN CZYSZCZĄCYCH
Siedziba firmy: Kraków
Rejon działania: cała Polska
Zakres obowiązków:
• Naprawa urządzeń czyszczących m. innymi maszyn czyszczących, szorowarek, polerek
• Wsparcie techniczne Działu Zaopatrzenia i Logistyki oraz Zarządu
• Wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych i konserwacyjnych
• Udział w szkoleniach dotyczących napraw maszyn
• Nadzór nad powierzonym magazynem
• Gotowość do podróży służbowych
Od kandydatów oczekujemy:
• Zmysłu technicznego
• Uprawnienia SEP – mile widziane
• Prawa jazdy kat. B
• Niekaralności
• Odpowiedzialności
• Zaangażowania w wypełnianiu powierzonych obowiązków
• Dyspozycyjność
• Samodzielności
• Umiejętności obsługi komputera
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, wynagrodzenie do ustalenia
• Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
• Zapewniamy doszkolenie do specyfiki maszyn
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
• Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej
• Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Kraków
  • Serwisant Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293