Serwisant maszyn CNC-mechanik (ślusarz remontowy)
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Promotech Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
• praca w dziale Utrzymania Ruchu
• serwis oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek CNC (frezarki, tokarki, szlifierki).
• utrzymanie parku maszynowego w sprawności. Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń.
• przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego.
• praca na wysokości
• praca na dwie zmiany
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe w kierunku – mechanicznym, budowa maszyn(lub pokrewne).
• umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych,
• znajomość zagadnień związanych z mechaniką i budową maszyn sterowanych numerycznie (układy hydrauliczne, pneumatyczne).
• znajomość podstaw związanych z elektrycznym sterowaniem maszyn.
• znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
• mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do1kV.
• samodzielność, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
• doświadczenie serwisanta maszyn CNC lub na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
• prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
• dofinansowanie do kart sportowych
• dofinansowanie studiów
• ciągłe podnoszenie kwalifikacji
• motywacyjny system wynagrodzeń
• bogaty pakiet ZFŚS
• atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe
• zakładowa biblioteka
• miesięczny dodatek za niepalenie
• firmowy parking
PROMOTECH Sp. z o.o. w Białymstoku informuje, iż „Wewnętrzne procedury dokonywania zgłoszeń naruszenia prawa i podejmowania działań następczych” w PROMOTECH Sp. z o.o. w Białymstoku, zostały umieszczone https://www.promotech.eu/pl/wp-content/uploads/2024/09/Procedura-zgloszen-wewnetrznych-2024-z-zalacznikiem.pdf

  • Praca Białystok
  • Serwisant Białystok
  • Mechanik Białystok
  • Ślusarz Białystok
  • Technik mechanik Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Technik mechanik okrętowy Białystok
  • Technik mechanik lotniczy Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238