Serwisant maszyn cnc
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Województwo małopolskie, Polska
Dematec Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

FIRMA DEMATEC POLSKA SP. Z O.O. LIDER W ZAKRESIE DOSTAW OBRABIAREK CNC I SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

INŻYNIER SERWISU MASZYN CNC DO OBRÓBKI SKRAWANIEM

Miejsce pracy: cała Polska

OBOWIĄZKI

  • serwisowanie maszyn cnc do obróbki skrawaniem
  • diagnostyka maszyn pod kątem mechanicznym i elektrycznym
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie obsługi ww. maszyn
  • raportowanie do kierownika serwisu

WYMAGANIA

-        mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

-        poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół technicznych

-        wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne

-        gotowość do pracy mobilnej- warunek konieczny

-        komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej

-        znajomość oprogramowania FANUC, HEIDENHAIN, SIEMENS będzie dodatkowym atutem

-        prawo jazdy kat. „B"

OFERUJEMY

-        atrakcyjne wynagrodzenie

-        stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

-        szkolenia krajowe i zagraniczne

-        niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

-        pakiet Multisport

  • Praca Niepołomice
  • Serwisant Niepołomice
  • Operator maszyn Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055