Serwisant Maszyn Budowlanych (Koparki hydrauliczne, wibromłoty)
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
e-work HR Company Poland
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnostyka maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie napraw, przeglądów, serwisowanie maszyn i urządzeń,
  • konserwacja i kontrola maszyn i urządzeń,
  • prace mechaniczne oraz elektryczne przy montażu urządzeń nowych i po naprawie.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe o specjalności: mechanika, mechatronika i/lub elektrotechnika lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych,
  • inicjatywy w działaniu i umiejętności w pracy w zespole,
  • znajomość budowy pojazdów ciężarowych, będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność pracy zespołowej,
  • podstawowa obsługa komputera w celu przeszukiwania dokumentacji elektronicznej,
  • dodatkowym atutem będzie, posiadanie prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rozbudowany system premiowania;
  • preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie;
  • możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Serwisant Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521