Serwisant Maszyn Budowlanych
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
4. 10. 2024

e-work HR Company Poland Sp. z o.o-56135

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydata na stanowisko:

Serwisant Maszyn Budowlanych (koparki hydrauliczne, wibromłoty).

Naszym klientem jest oficjalny dystrybutor i serwis maszyn budowlanych, produkowanych w Finlandii. To doświadczony zespół specjalistów z branży hydrauliki siłowej, mechaniki i ogólnopojętej geoinżynerii.

Lokalizacja: Ruda Śląska.

System pracy: 7:00 / 15:00 + delegacje do klientów na terenie Polski

OFERUJEMY:

-       stabilne warunki zatrudnienia;

-       atrakcyjne wynagrodzenie;

-       rozbudowany  system premiowania;

-       preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie;

-       możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-       diagnostyka maszyn i urządzeń,

-       wykonywanie napraw, przeglądów, serwisowanie maszyn i urządzeń,

-       konserwacja i kontrola maszyn i urządzeń,

-       prace mechaniczne oraz elektryczne przy montażu urządzeń nowych i po naprawie.

WYMAGANIA:

-       wykształcenie min. zawodowe o specjalności: mechanika, mechatronika i/lub elektrotechnika lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie,

-       umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań,

-       umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych,

-       inicjatywy w działaniu i umiejętności w pracy w zespole,

-       znajomość budowy pojazdów ciężarowych, będzie dodatkowym atutem,

-       zdolność pracy zespołowej,

-       podstawowa obsługa komputera w celu przeszukiwania dokumentacji elektronicznej,

-       dodatkowym atutem będzie, posiadanie prawa jazdy kat. B.

Sektor: Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna

Zawód/Specjalizacja: Inny

Doświadczenie Zawodowe: 2-3 lata

Wymiar czasu pracy: 100%

Dyspozycja do pracy: Cykl ciągły

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Pracownik biurowy

Poziom wykształcenia: Studia pierwszego stopnia

Prawo jazdy: B

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Serwisant Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388