Serwisant Kotłów Gazowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Eksploatacja i bieżący serwis kotłowni gazowych, naprawy automatyki i drobnej hydrauliki,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych kotłowni gazowych,
  • Pomiary instalacji elektrycznych,
  • Obsługa automatyki branży grzewczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • Doświadczenie w serwisie kotłów gazowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość podstaw elektrotechniki, ciepłownictwa i hydrauliki,
  • Punktualność, sumienność i umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnienia Grupy 1,2,3 E oraz D z uwzględnieniem i uprawnień kontrolno-pomiarowych.

To oferujemy

  • 8-godzinny dzień pracy na I zmianę,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, świadczenie urlopowe, pakiet świadczeń socjalnych),
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przyuczenia,
  • Dodatkowe premie do wynagrodzenia.

  • Praca Szczecin
  • Serwisant Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544