Serwisant /Konserwator Maszyn Produkcyjnych
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie prostych napraw.
  • Dokonywanie wpisów w książkach maszyn/urządzeń, systemowo.
  • Nadzorowanie prac firm zewnętrznych dokonujących napraw maszyn/urządzeń.
  • Udział przy wdrażaniu nowych projektów.
  • Optymalizację działających instalacji i maszyn.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenia min. zawodowego o kierunku: elektryk, elektromonter, elektromechanik maszyn.
  • Uprawnienia SEP z zakresie eksploatacji.
  • Znajomości zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki, mechaniki.
  • Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją maszyn.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej.
  • Stabilnego zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Konserwator Nowy Kawęczyn
  • Serwisant Nowy Kawęczyn
  • Operator maszyn Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315