Serwisant IT - praca mobilna
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Personnel and Media Solutions
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy wdrożeniowców / serwisantów

Lokalizacje do wybory:  Poznań , Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków

Umowa o pracę

Umowa zlecenie

lub b2b

Praca wyjazdowa do Klientów w celu serwisowania i wdrażania

Obowiązki

Praca polega na:

  • dojeździe do klienta
  • instalacji oprogramowania na komputerach klienta
  • podłączenia dostarczanych urządzeń do komputerów klienta
  • sprawdzeniu poprawności działania
  • przeprowadzeniu podstawowego szkolenia stanowiskowego z obsługi aplikacji i urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca/ serwisanta  terenowego, szczególnie w branży IT
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów 2-3 dni w tygodniu, w tym z noclegami (opłacone przez pracodawcę)
  • atutem będzie podstawowa wiedza z zakresu administracji komputerem, środowiskiem Windows i urządzeniami peryferyjnymi (np. drukarki, skanery itp.)
  • atutem będzie doświadczenie z wdrożeniami systemów informatycznych w branży medycznej

Oferujemy

  • dowolną formę zatrudnienia
  • elastyczne godziny
  • wszelkie koszty zakwaterowania i dojazdów opłacone dodatkowe przez Klienta

Zapraszamy do aplikowania Aplikuj

  • Praca Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Serwisant Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963