Serwisant IT
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomeranian Voivodeship, Polska
PWPW S.A
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom firmy oraz wizyty prewencyjne w punktach terenowych,
  • Analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów infrastruktury sprzętowej serwisowanych systemów,
  • Zarządzanie sprzętem IT, w tym odbiór i utylizacja sprzętu IT,
  • Udział we wskazanych nowych projektach i inicjatywach realizowanych przez firmę.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w konfiguracji i obsługi sprzętu IT,
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows oraz Linux,
  • Znajomości standardów sieciowych,
  • Znajomości pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy z klientem,
  • Sumienności oraz umiejętności pracy w środowisku wymagającym dostosowania się do ściśle określonych procedur/instrukcja działania,
  • Prawo jazy kat B wraz z samochodem osobowym do pełnej dyspozycji.
  • Gotowość do pracy w godzinach 8:00 - 20:00 (czasem także w soboty).

Co oferujemy?

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych oraz wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi
  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej w Lux-Med i placówkach współpracujących
  • Zajęcia sportowe (możliwość skorzystania z karty multisport, sekcje sportowe)

  • Praca Sopot
  • Serwisant Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567