Serwisant IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
10. 5. 2024

Centrum Systemów Informatycznych

poszukuje pracownika na stanowisko:
Główne zadania:

  • pełnienie roli pierwszej linii wsparcia dla użytkowników systemów,
  • przyjmowanie, rejestrowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od Klientów,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz analiza bieżących procesów,
  • tworzenie raportów z wykonanych zgłoszeń,
  • tworzenie i rozwój ogólnouczelnianych systemów informatycznych,
  • udział w planowaniu kierunków rozwoju, modernizacji systemów UKSW,
  • pilotowanie wdrożeń aplikacji firm zewnętrznych,
  • wsparcie użytkowników,
  • współpraca z innymi działami Uczelni.

Oczekiwania:

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz usług katalogowych (Active Directory) opartych o serwery Windows,
  • znajomość systemu Linux, umiejętność instalacji i konfiguracji Linuxa do podstawowych zastosowań,
  • znajomość zagadnień związanych z budową i naprawą komputera,
  • umiejętność montażu komputerów z podzespołów oraz instalowania na nich podstawowego oprogramowania,
  • znajomość zagadnień sieciowych, podstaw protokołu TCP/IP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i usług Microsoft o365,
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania komputerowego,
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień,
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok.

Mile widziane:

  • mile widziana znajomość MySQL,
  • dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej i swobodną rozmowę z klientem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość budowania doświadczeń w dużej organizacji,
  • fundusz socjalny, trzynastą pensję.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246