Serwisant/Instalator - systemy teletechniczne, CCTV, SWiN, PPOŻ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ServiceLine Sp. z o.o. - od ponad 15 lat działa w branży Security. Firma jest generalnym wykonawcą budowy Systemów Teletechnicznych oraz Systemów Ochrony Przeciwpożarowej, realizuje inwestycje w obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w budynkach i przestrzeni użyteczności publicznej. Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant/Instalator  systemów teletechnicznych

Lokalizacja: Warszawa i okolice.

Twoje zadania:

-         Serwisowanie i instalacja systemów teletechnicznych (Systemy SWiN, CCTV, KD, Systemy PPOŻ, DSO itp.)

-         Bieżąca konserwacja w/w systemów

-         Diagnoza i usuwanie usterek instalacji

-         Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania firmy:

-         Wykształcenie techniczne (elektryk/elektronik)

-         Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSP, DSO, SSWiN…)

-         Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

-         Umiejętność pracy w zespole

-         Dokładność, systematyczność, zaangażowanie

-         Gotowość do wyjazdów służbowych

Twoje dodatkowe atuty:

-         Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

-         Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych

-         Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii

-         Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

-         Umowę o pracę,

-         Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,

-         Niezbędne narzędzia do pracy,

-         Samochód służbowy,

-         Kartę Multisport,

-         Możliwość rozwoju zawodowego,

-         Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

WhatsApp / sms ”serwisant”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

  • Praca Warszawa
  • Instalator Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315