SERWISANT INSTALACJI KLIMATYZACJI
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
TKW SERWIS Sp z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:

Serwisanta instalacji klimatyzacji, central wentylacyjnych i układów automatyki sterującej.

Zakres obowiązków:

- montaż i uruchomienia szaf sterujących układów automatyki dla systemów wentylacji,

- montaż klimatyzacji,

- serwis i naprawa klimatyzacji,

- serwis i naprawa central wentylacyjnych,

- tworzenie raportów, protokołów serwisu,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobre imię firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie min. 1 rok w pracy jako serwisant instalacji klimatyzacji.

- praktyczna wiedza z zakresu elektryki i automatyki układów wentylacyjnych,

- znajomość budowy układu chłodniczego,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem i współpracownikami,

- mile widziane uprawnienia: świadectwo kwalifikacji SEP do 1 kV i F-GAZ.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w dobrej atmosferze,

- wszelkie konieczne narzędzia zapewniające komfortowe warunki pracy,

- dostęp do szkoleń montażowo - serwisowych, możliwość doskonalenia umiejętności,

- wynagrodzenie stałe plus premie.

  • Praca Tychy
  • Serwisant Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210