Serwisant infrastruktury IT
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Sescom S.A.
31. 5. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Sescom IT Infrastructure to wsparcie w integracji i utrzymaniu infrastruktury informatycznej i rozwiązań audiowizualnych.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, systemów i aplikacji. Wykonujemy projekty i dedykowane zabudowy na potrzeby implementacji technologii digital signage. Zarówno w handlu jak i usługach klienci coraz częściej wymagają przenikania oferty online i offline, dlatego tak ważne staje się wdrażanie nowych technologii.

Więcej przeczytasz na: http://sescom.eu/oferta/sescom-it-infrastructure/

Twój zakres obowiązków

  • Montaż sprzętu i wdrożenia aplikacji w placówkach na obszarze podległego regionu
  • Instalacja okablowania strukturalnego na terenie obiektów klienta
  • Naprawy, przeglądy i konserwacje sprzętu komputerowego, sprzętu sieciowego, urządzeń takich jak wagi, skanery ladowe, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych – zadania wykonywane w terenie
  • Konfiguracja systemów kasowych, urządzeń sieciowych oraz innych produktów
  • Rzetelne dokumentowanie wykonanych prac
  • Udzielanie pomocy technicznej klientom

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek z dziedziny IT – problemy sieciowe i sprzętowe
  • Prawo jazdy kat. B – ze względu na mobilny charakter pracy
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (jako mobilny serwisant, instalator infrastruktury sieciowej)
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dyżurowym, również w weekendy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód – również do celów prywatnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • platforma do nauki języków obcych
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przyjmuję do wiadomości że: 1. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest: SESCOM S.A., ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk, email: info@sescom.eu. 2. Inspektorem ochrony danych jest Wojciech Piasecki, email: w.piasecki@informacjebezpieczne.pl.
3. Celem przetwarzania moich danych osobowych jest przeprowadzenie i rozstrzygnięcie procesu rekrutacji, zaś podstawą prawną przetwarzania jest Ustawa z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz, w przypadku dobrowolnego podania innych danych, niż wynikające z przepisów prawa, moja zgoda. Podanie danych osobowych wynikających z przepisu prawa jest obowiązkowe - niepodanie tych danych spowoduje brak udziału w procesie rekrutacji. 4. Moje dane osobowe są zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a ich odbiorcami mogą być podmioty uprawnione do ujawnienia im danych na mocy przepisów prawa oraz podmioty przetwarzające moje dane w ramach świadczenia usług dla administratora. Nie przewiduje się przekazywania moich danych do państw trzecich (państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego) czy instytucji międzynarodowych. Decyzje dotyczące realizacja zadań pracodawcy nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. 5. Moje dane osobowe będą przechowywane przez 3 miesiące od dnia rozstrzygnięcia procesu rekrutacji do celów rekrutacyjnych oraz przez 10 lat, w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, zgodnie z art. 442(1), w związku z art. 118 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. 6. Jako kandydat do pracy mam prawo: żądania dostępu do moich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. W odniesieniu do danych przetwarzanych na podstawie zgody, mam prawo do: usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie się ze zgody mogę złożyć w formie analogicznej do tej, w jakiej została złożona zgoda na przetwarzanie danych. Konsekwencją wycofania się ze zgody będzie brak możliwości przetwarzania danych innych niż wynikające z przepisów prawa. 8. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane.

  • Praca Słupsk
  • Administrator IT Słupsk
  • Serwisant Słupsk
  • Serwisant słupski
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851