Serwisant HVAC
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ForManWay
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Naprawa i serwisowanie urządzeń HVAC na wyznaczonym terenie.
  • Diagnostyka usterek i awarii, a także przeprowadzanie niezbędnych remontów.
  • Regularne przeglądy i uruchamianie nowych instalacji.
  • Podtrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami oraz stała współpraca z kierownikiem serwisu.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie elektrycznej, elektronicznej lub HVAC.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość serwisowania systemów chłodniczych i posiadanie certyfikatu F-gaz.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Dobry poziom języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Samochód służbowy i kompleksowe wyposażenie narzędziowe.
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Atmosfera sprzyjająca rozwojowi i zdobywaniu nowych umiejętności w wspierającym zespole.

  • Praca Toruń
  • Serwisant Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544