Serwisant Elektryk
  • Kobielice
śląskie, Kobielice, śląskie, Polska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy i naprawy maszyn górniczych
  • Obsługa systemów diagnostycznych
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe : elektryk, automatyk, elektrotechnik
  • Umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń elektrycznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej w języku angielskim
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mobilność, dyspozycyjność.
  • Praca w zespole lub indywidualnie, wymagająca zjazdów pod ziemię, wyjazdów delegacyjnych.
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;
  • Szeroki pakiet socjalny – karta lunchowa, opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.;
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie finansowe w losowych sytuacjach etc.

  • Praca śląskie
  • Serwisant Siemianowice Śląskie
  • Serwisant Piekary Śląskie
  • Serwisant Ząbkowice Śląskie
  • Serwisant Oborniki Śląskie
  • Serwisant Stronie Śląskie
  • Serwisant Miasteczko Śląskie
  • Serwisant śląskie
  • Elektryk Miasteczko Śląskie
  • Elektryk Stronie Śląskie
  • Elektryk Oborniki Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322