Serwisant elektroniki (nie wymagamy doświadczenia)
  • Ropczyce
Ropczyce, Ropczyce, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Wykonywać naprawy i testować urządzenia elektroniczne zgodnie z wytycznymi oraz prawidłowo raportować wykonanie prac
  • Zapewnić wykonanie produktu o odpowiedniej jakości
  • Problemy jakościowe zgłaszać liderowi i raportować na formularzach QCPC
  • Dbać o czystość i stan techniczny oraz prawidłowe użytkowanie powierzonych przyrządów, maszyn i urządzeń

Czego oczekujemy?
  • znajomość technologii THT i SMD,
  • umiejętność lutowania,
  • umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Co oferujemy?
  • Umowa o pracę tymczasową
  • System trzy zmianowy od poniedziałku do piątku (7:00-15:00/15:00-23:00/23:00-7:00)
  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia
  • Premia kwartalna w wysokości 7% wynagrodzenia
  • Dodatek 30% do godzin nocnych jeśli wystąpią (23:00-7:00)
  • Dofinansowanie na posiłki 50zł / miesięcznie
  • Darmowy transport z: Kamionka, Zagorzyce, Czarna Sędziszowska, Wielopole Skrzyńskie, Rzeszów
  • Miejsce wykonywania pracy: Ropczyce

  • Praca Ropczyce
  • Serwisant Ropczyce
  • Ropczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055