Serwisant Elektroniki
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja przyczyn awarii urządzeń elektronicznych za pomocą odpowiednich narzędzi diagnostycznych i metod
  • naprawa uszkodzonych komponentów, wymiana zużytych części
  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów telefonicznie, mailowo lub osobiście
  • udzielanie informacji technicznych i instrukcji dotyczących obsługi urządzeń
  • dokumentowanie napraw w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe, np. technik elektronik lub elektrotechnik
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi i pomiarowymi
  • znajomość schematów elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego działania
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Serwisant Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544