Serwisant Elektronik (naprawy w pojazdach)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Dla naszego Klienta - stabilnej firmy z branży elektronicznej - poszukujemy Serwisanta Elektronika, gotowego do realizowania zadań służbowych w terenie. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych - doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dzisiaj.
Umowę podpisujesz bezpośrednio z Pracodawcą.
Zakres obowiązków
- Naprawa i serwis urządzeń elektronicznych w pojazdach
- Rozpoznawanie komponentów elektronicznych THT i SMD
- Montaż, demontaż oraz wstępne testy urządzeń elektronicznych w pojazdach
- Diagnostyka i naprawa obwodów elektronicznych
- Wyjazdy serwisowe w zespole do klientów
- Prowadzenie dokumentacji technicznej
- Raportowanie do Przełożonego
Poszukiwane kompetencje
- Swobodne posługiwanie się schematami elektronicznymi
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Łatwość uczenia się i przyswajania wiedzy
- Zdolności manualne
- Wykształcenie min. średnie techniczne
- Gotowość do wyjazdów w zespole elektroników samochodem służbowym
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość pakietu MS Office
Mile widziane:
- Mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej
- Podstawowa wiedza na temat systemów LINUX
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenia stałe + system premiowy
- Przyjazny, ambitny zespół
- Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów
- Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Elektronik Bydgoszcz
  • Technik elektronik Bydgoszcz
  • Serwisant Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690