Serwisant elektronarzędzi _praca w magazynie
  • Gdańsk I Kowale
pomorskie, Gdańsk I Kowale, pomorskie, Polska
TRIDENT BMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Główne zadania
• diagnozowanie zepsutych elektronarzędzi oraz spawarek,
• wykonywanie napraw, wymiana uszkodzonych podzespołów,
• naprawa uszkodzonej elektroniki,
• kompletowanie urządzeń oraz czyszczenie,
• dbanie o czystość stanowiska pracy oraz powierzony sprzęt.
Wymagania
• umiejętność diagnozowania awarii,
• doświadczenie w naprawie elektronarzędzi,
• znajomość sprzętu stoczniowego,
• wykształcenie min. średnie techniczne - po szkole elektrycznej lub elektronicznej,
• uprawnienia Sep 1 kV (lub gotowość do ich zrobienia).
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• praca jednozmianowa - godziny pracy: 08:00- 16:00 od poniedziałku do piątku,
• koszyk benefitów, m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, paczki świąteczne, dofinansowanie szkoleń, bezpłatna nauka j. angielskiego),

  • Praca pomorskie
  • Serwisant Mikołajki Pomorskie
  • Serwisant pomorskie
  • Serwisant kujawsko-pomorskie
  • Serwisant Drawsko Pomorskie
  • Serwisant Kowalewo Pomorskie
  • Serwisant Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584