Serwisant ds. stacji CNG/ LNG/ LCNG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
12. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwacja i serwis urządzeń na stacjach CNG, LNG, LCNG

  • Montaż urządzeń podczas budowy stacji CNG/ LNG/ LCNG

  • Dokumentacja prac i udział w szkoleniach

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunkach technicznych

  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki lub urządzeń sprężających

  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń sprężających lub instalacji ciśnieniowych/hydraulicznych

  • Umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych i elektrycznych

  • Znajomość pakietu MS Office i prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy na terenie Polski

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalne środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228