Serwisant - Doradca Sportowy
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Decathlon sp. z o.o.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • naprawianie, konserwowanie oraz regulowanie sprzętu rowerowego oraz narciarskiego,
  • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
  • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
  • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

Nasze wymagania

  • jazda na rowerze, zarówno ta rekreacyjna lub na zawodach jest Twoją pasją,
  • znasz podstawowe części rowerowe oraz potrafisz je regulować,
  • wiesz co to korba, support, hydraulika i manetka,
  • cechuje Cię energia i odpowiedzialność,
  • jesteś osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do ludzi,
  • potrafisz pracować w zespole niczym ogniwa w łańcuchu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pół etatu lub ¾ etatu,
  • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
  • premię miesięczną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Już dziś poszukujemy pasjonata sportu, który będzie współtworzył lokalny projekt naszej jednostki i wspierał Lidera Sklepu w jego realizacji.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

108 175
18 202