Serwisant
  • Poznań, wielkopolskie
Serwisant
Poznań
Service Technical
7. 9. 2024
40-47 zł brutto za godzinę

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Serwisantów.

Miejsce pracy: województwa Wielkopolskie oraz Lubuskie

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00 + ewentualne nadgodziny;
  • pracę na miejscu oraz w delegacjach na terenach dwóch województw - Wielkopolskiego oraz Lubuskiego;
  • wynagrodzenie w granicach 40-47 zł brutto + płatne nadgodziny;
  • premie uznaniowe do 1000 zł brutto;
  • narzędzia niezbędne do pracy - laptop - przeszkolimy z korzystania programów;
  • stałą pracę w stabilnej firmie.

Obowiązki

  • naprawy, wymiany, obsługę urządzeń i podzespołów w taborze kolejowym;
  • praca na miejscu oraz w delegacjach;
  • praca na podstawie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika;
  • posiadanie uprawnień SEP powyżej 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544