Serwisant
  • Poznań, Junikowo
Serwisant
wielkopolskie, Poznań, Junikowo, wielkopolskie, Polska
ICH POLAND SP. Z O.O.
9. 10. 2024

Dynamicznie rozwijająca się firma ICH Poland Sp. z o.o. sp.k. będąca autoryzowanym dystrybutorem i serwisem wiodących producentów dozowników grawimetrycznych i wolumetrycznych, służących m.in. do barwienia farb, tynków i lakierów, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Rozkręcanie i naprawa mieszalników do farb

  • Skręcanie i instalowanie nowych oraz zregenerowanych maszyn
  • Zdalne wsparcie klienta przy rozwiązywaniu problemów
  • Ewidencjonowanie i raportowanie wykonanych czynności
  • Praca w siedzibie firmy. Po przeszkoleniu możliwy awans na Serwisanta Wyjazdowego

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności manualno – techniczne

  • Doświadczenie na podobnym technicznym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP "E"

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej pozycję lidera na rynku

  • Zapewniamy okres wdrożeniowy i przyuczenie niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku

  • Szkolenia u producentów maszyn w Niemczech, Holandii i Włoszech

  • Dofinansowanie do kart Benefit (Multisport)

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca wielkopolskie
  • Serwisant wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690