Serwisant agregatów prądotwórczych (K/M)
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
SPIE Building Solutions Sp. z o.o.
12. 4. 2024

SPIE OPCO Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi Facility Management dla klientów o rozproszonym modelu biznesowym. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze technicznej placówek handlowych na terenie całego kraju, jak również w usługach dodatkowych w obszarze utrzymania technicznego nieruchomości, tj. projektach inwestycyjnych, remontach, bezpieczeństwie ppoż. i zarządzaniu administracyjnemu budynkami.

Przewagę rynkową SPIE OPCO tworzą wykwalifikowani pracownicy, świadczący usługi w ośrodkach regionalnych na terenie całego kraju. Wśród nich - zespoły techniczne i serwisowe, administratorzy nieruchomości, inspektorzy budowlani oraz facility managerowie, którzy na co dzień podejmują liczne działania, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości. SPIE Building Solutions Sp. z o.o. jest właścicielem SPIE OPCO Sp. z o.o.
Twoje zadania:

  • Prawidłowa, terminowa i jakościowa realizacja usług objętych ofertą spółki, w zakresie serwisu agregatów;
  • Wykonywanie przeglądów zespołów prądotwórczych;
  • Usuwanie awarii i uszkodzeń zespołów prądotwórczych w zakresie naprawy silników wysokoprężnych i ich osprzętu;
  • Wykonywania remontów zespołów prądotwórczych, mechaniki zespołów prądotwórczych, wykonywanie przeglądów instalacji paliwowych, elektrycznych i hydraulicznych;
  • Wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, Dokumentacją Techniczno-Ruchową urządzenia oraz wymaganiami Klienta;
  • Obsługa awarii w obiektach Klienta, w systemie 24/7/365.

  • Posiadasz wykształcenie min. zawodowe techniczne - pożądane: specjalność mechanik/elektryk;
  • Znasz pakiet Microsoft Office oraz sprawnie obsługujesz komputer;
  • Posiadasz umiejętność czytania i korzystania z dokumentacji technicznej;
  • Masz czynne prawo jazdy kat. B;
  • Cechuje Cię zaangażowanie w powierzoną pracę oraz umiejętności współpracy w zespole serwisowy;

Mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacyjne gr. 1 SEP do 1 kV – E.

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • pracę w systemie mobilnym na terenie województwa Mazowieckiego lub Zachodniopomorskiego.

  • Praca wielkopolskie
  • Serwisant wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179