SERWISANT
  • Zduny
SERWISANT
Zduny, 63-760 Perzyce, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ROBERT WAWRZYNIAK
20. 4. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane hydraulik albo elektryk z możliwością przyuczenia, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. E
Zakres obowiązków:
- montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych,
- prace hydrauliczne i instalacyjne,
- montaż, serwis, przegląd i konserwacja urządzeń,
- naprawa usterek,
- wymiana wadliwych części.
okres próbny do 3 m-cy
praca cała Polska

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, kierunek: mile widziane hydraulik albo elektryk z możliwością przyuczenia

  • Praca Zduny
  • Serwisant Zduny
  • Zduny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749