Serwisant
  • Żagań
Serwisant
Żagań, Żagań, Lubuskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • serwisowanie oraz dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń (agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe);
  • prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • kontrolowanie jakości wykonanego montażu oraz całości prac;
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej;
  • uczciwość, solidność i zaangażowanie w pracę;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie na okres próbny, z możliwością kontynuacji na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku, po podpisaniu umowy o pracę

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Żagań
  • Serwisant Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532