Serwisant
  • Bielsko-Biała
Serwisant
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
TENRENT sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie remontów generalnych maszyn czyszczących
  • mycie maszyn
  • przygotowywanie zapotrzebowania na części
  • sporządzanie dokumentacji związanej z remontami w systemie komputerowym
  • testowanie maszyn przed wysyłką
  • przygotowanie maszyn do wysyłki

WYMAGANIA:
  • znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn lub samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • obowiązkowość i terminowość

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • godziny pracy 8:00-16:00
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe i serwisowe

  • Praca Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080