SERWISANT
  • Częstochowa
SERWISANT
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Enckel Sp. z o.o.
19. 7. 2024

Dla rozpoznawalnej na rynku firmy zajmującej się produkcją zautomatyzowanych systemów dla przetwórstwa tworzyw sztucznych., poszukujemy doświadczonego SERWISANTA.

SERWISANT

Obowiązki

  • Serwisowanie maszyn i urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Uruchomienia, przeglądy, konserwacje, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie obsługi maszyn
  • Wsparcie techniczne działu handlowego

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, pneumatyki, mechaniki i budowy maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Mile widziane: * doświadczenie w serwisowaniu maszyn i urządzeń, * doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, * uprawnienia SEP do 1 kV, * uprawnienia na wózek widłowy i zwyżkę

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, narzędzia)
  • Szkolenia w centrali firmy
  • Ciekawa praca w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko i przyjazną atmosferę
  • Możliwość ciągłego rozwoju w branży

  • Poznaj nas bliżej! Moretto East Europe-https://www.moretto.com/pl/ ul. Strefowa 8, 42-202 Częstochowa tel. 34 390 36 19

  • Praca Częstochowa
  • Serwisant Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544