Serwisant
  • Kraków
Serwisant
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Stigo Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Serwisant

Twój zakres obowiązków

???? instalacja i serwis maszyn u klientów,

???? prowadzenie szkoleń z obsługi maszyn i urządzeń,

???? pomoc techniczna zdalna dla klienta,

???? rejestrowanie w systemie zgłoszeń serwisowych oraz zamówień na części,

???? kompletowanie przesyłek według zamówień,

???? oferowanie przedłużeń opieki serwisowej klientom,

???? prowadzenie i redagowanie dokumentacji serwisowej i technicznej.

Nasze wymagania

???? wykształcenie min, średnie techniczne na kierunku elektronika, elektrotechnika lub pokrewnym,

???? umiejętność współpracy z klientem, komunikatywność,

???? znajomość języka angielskiego (słownictwo techniczne będzie dodatkowym atutem),

???? kultura osobista i pozytywne nastawienie do obowiązków,

???? dobra organizacja pracy,

???? skrupulatność, dokładność,

???? gotowość do wyjazdów służbowych,

???? prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:

???? doświadczenie w pracy serwisanta,

???? umiejętność i zainteresowanie naprawianiem urządzeń.

To oferujemy

Stabilną współpracę w oparciu o umowę o prace,

???? Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon,

???? Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i bardzo doświadczonym zespole,

???? Bogaty pakiet BENEFITÓW (Prywatny pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie, program Multisport, paczki okazjonalne),

???? Samodzielność w działaniu,

???? Stały rozwój – szkolenia branżowe oraz w zakresie rozwoju osobistego,

???? Darmowe lekcje angielskiego w godzinach pracy.

  • Praca Kraków
  • Serwisant Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087