Serwisant – ( Dozór nocny )
  • Jaworze
Jaworze, Jaworze, Śląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń (agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe);

  • prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • kontrolowanie jakości wykonanego montażu oraz całości prac;

  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia elektryczne – MILE WIDZIANE;

  • zdolności manualne;

  • dostępność i gotowość do pracy w porze nocnej;

  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej;

  • uczciwość, solidność i zaangażowanie w pracę;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatną opieka zdrowotna;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku,

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jaworze
  • Serwisant Jaworze
  • Jaworze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851