Serwis dzienny w placówce medycznej ul. Kamienna
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Kraków ul. Kamienna

To oferujemy:

-       Umowa zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o prace

-       Praca od poniedziałku do piątku po 6 godzin dziennie

-       Rozpoczęcie pracy o godz. 10:00 lub 11:00 (Ty decydujesz)

Twoje zadania:

-       Sprzątanie placówki medycznej (serwis dzienny)

-       Zamiatanie

-       Inne pracę porządkowe

Oczekujemy:

-       Chęci do podjęcia pracy na stałe

-       Dokładności i sumienności

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca  fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

  • Praca Kraków
  • Technik sterylizacji medycznej Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055