ServiceNow Developer
  • Kostrzyn
Kostrzyn, Kostrzyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)
3. 6. 2024

Miejsce pracy: Kostrzyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ServiceNow
  • ITSM
  • CSDM/CMDB
  • ITOM
  • Discovery

O projekcie

Jako Developer ServiceNow w Jerónimo Martins, odegrasz kluczową rolę w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu rozwiązań ServiceNow, które spełniają konkretne potrzeby naszej firmy. Wykorzystasz swoją głęboką wiedzę w zakresie ITSM, CSDM/CMDB i modułów ITOM, aby zapewnić strategiczne doradztwo i dostarczyć efektywne rozwiązania.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie, konfiguracja i dostosowywanie: Tworzenie rozwiązań w oparciu o JavaScript (ServiceNow), dostosowywanie aplikacji, przepływów pracy i formularzy ServiceNow, aby dopasować je do potrzeb firmy.
  • Wiedza techniczna: Wykorzystanie dogłębnej wiedzy na temat modułów ServiceNow, w tym ITSM, CSDM/CMDB oraz modułów ITOM, do projektowania rozwiązań adresujących skomplikowane wyzwania. Opracowywanie i zarządzanie rozwojami.
  • Dokumentacja: Tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej, w tym diagramów architektonicznych i konfiguracji systemu.
  • Współpraca z zespołami między działowymi, w tym deweloperami, analitykami biznesowymi i kierownikami projektów, w celu dostarczenia wysokiej jakości rozwiązań.
  • Rozwiązywanie problemów: Badanie i rozwiązywanie problemów technicznych, zapewnianie fachowej pomocy w celu zapewnienia płynnego wdrożenia projektu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. C1
  • Preferowane certyfikaty ServiceNow Certified System Administrator (CSA) i Certified Implementation Specialist (CIS).
  • Silna znajomość modułów ServiceNow, w tym ITSM, CSDM/CMDB, ITOM i Discovery.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji.
  • Umiejętność efektywnej pracy w środowisku zespołu lokalnego i/lub hybrydowego.
  • Stopień licencjata w informatyce, technologii informacyjnej lub pokrewnym dziedzinie.
  • Mile widziana znajomość języka portugalskiego i/lub słowackiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile

To oferujemy

  • Umowę o pracę, bez okresu próbnego.
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.
  • Dostęp do platformy e-learningowej.
  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Kompleksowy onboarding: 3 - miesięczne wdrożenie, opieka buddy’ego, Induction Days z przedstawicielami różnych działów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • regularne badania profilaktyczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk „Aplikuj"

  • Praca Kostrzyn
  • Kostrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696