ServiceNow Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Crestt
25. 5. 2024

Zatrudnienie bezpośrednie w firmie będącej dostawcą rozwiązań z obszaru zarządzania IT, np. zarządzanie usługami wg ITIL, transformacja cyfrowa, bezpieczeństwo. Oferuje rozwiązania czołowych producentów oprogramowania.

Miejsce pracy: Warszawa (praca w trybie hybrydowym - 2 dni w tygodniu zdalnie*)

osoby spoza Warszawy - praca w trybie zdalnym 100%

Forma zatrudnienia: B2B

Widełki: 12-18 tys. netto + VAT/mies. (w zależności od doświadczenia i wyniku rozmowy technicznej)

Pracownicy firmy mają dostęp do wszystkich dostępnych benefitów, m.in .:

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• benefity pozapłacowe (opieka medyczna VIP LUX MED, kafeteria Benefit, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego), imprezy integracyjne i inne dodatki

Konsultanci pracują zwinnie (metodyka Kanban) w małych, samoorganizujących się zespołach.

Twoje zadania:

• Realizacja projektów wdrożeniowych w oparciu o platformę ServiceNow

• Wsparcie techniczne w procesie analizy wymagań biznesowych i funkcjonalnych

• Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej, dokumentacji powdrożeniowej, procedur i instrukcji dla użytkowników

• Projektowanie, implementacja i konfiguracja platformy ServiceNow

• Wsparcie techniczne w integracji platformy ServiceNow z systemami zewnętrznymi

• Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji technicznych, warsztatów i szkoleń

• Udział w rozwoju i wsparciu platformy

• Ścisła współpraca w zespole projektowym

Oczekiwania:

• Dobra znajomość platformy ServiceNow

• Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu i/lub utrzymywaniu platformy ServiceNow

• Praktyczna znajomość JavaScript, SQL, HTML/CSS lub innych języków programowania (np. C#, .NET)

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Komunikatywność oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

• Umiejętność pracy w zespole projektowym

• Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć podejmowania wyzwań

Mile widziane:

• Certyfikaty ServiceNow

• Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów za pomocą Web Service, REST API

• Znajomość SoapUI

• Certyfikat ITIL® Foundation (lub wyższy)

• Doświadczenie w procesach migracji danych

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość poznania nowoczesnych trendów i technologii na rynku IT

• Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851