Service Support Coordinator in Battery HUB After Sales
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

• koordynacja prac serwisowych na styku z Battery HUB i analiza tendencji zgłoszeń serwisowych klientów pod kątem usterkowości,

• monitorowanie realizacji prac serwisowych związanych z obszarem bateryjnym, w celu skutecznego identyfikowania ryzyka/ problemów/ zależności,

• koordynacja komunikacji między działem Serwisu a dostawcami bateryjnymi,

• komunikacja z oddziałami zagranicznymi/ spółkami córkami w tematach usterek bateryjnych.

Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne,

• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

• gotowość do wyjazdów służbowych,

• mile widziana znajomość systemy eSNote, doświadczenie w pracach serwisowych u klientóworaz/lub znajomość budowy autobusu,

• komunikatywność, umiejętność organizacji i podziału zadań, terminowość.

Benefity:

-      premia gwiazdkowa- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia

-      dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto

-      dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł

-      ruchome godziny pracy i możliwość pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9, praca hybrydowa

-      prywatna opieka medyczna – PZU Zdrowie

-      platforma benefitowa- sam_a decydujesz z czego korzystasz-  karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)

-     Ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU

-      nauka języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę

-      szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych

-      przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy, atrakcyjna cena, godziny otwarcia 5:30-18

-      parking dla pracowników

-      program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)

-      pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę

-     program „Mam Pomysł”

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190